Kadra Instruktorska

Robert Jans – główny instruktor. Założyciel ośrodka „Jansowo”. Jeden z pierwszych propagatorów naturalnego jeździectwa w Polsce. Autor dwóch książek. Uczy dialogu z końmi od ponad 20 lat. Konie całkowicie zmieniły jego życie i dzieli się tą pasją. Fascynuje się historią jazdy polskiej i technikami formacji bojowych oraz wprowadzaniem ich do regularnego treningu. Te zamiłowania łączy w roli rotmistrza legendarnego Pułku Lisowczyków, którego rotę prowadzi od ponad 10 lat.

Robert Jans

Arnika Jans-Sochacka – właściwie wychowała się wśród koni. W zwierzętach uwielbia ich wrażliwość, szczerość i różnorodność temperamentów. Jazdy konnej uczy od kilkunastu lat. Dzielenie się wiedzą nigdy jej się nie nudzi. Jest miłośniczką holistycznego podejścia do świata i natury.

Magdalena Strzelińska – wychowanka ośrodka jeździeckiego w Jansowie. Jeździ konno od niemal 10 lat. Zawodowe doświadczenie pedagogiczne wprowadza do nauczania jazdy konnej. Fanka również koni mechanicznych na dwóch kółkach 😉 Magdzie chyba nigdy nie brakuje energii! Członkini „Roty Lisowczyków”.

Nasze wspaniałe stado

Kadra czynnie pracująca:

Eufona, Wiktoria, Kecz, Ismen, Żongler, Major, Nata, Eni, Song, Rosana, Pedro, 

Kadra senioralna:

Nigeria, Ikar, Bratek, Fabia, Arka