Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia w gronie rodziny i przyjaciół

Dobrym  rozwiązaniem dla zorganizowania okolicznościowego wydarzenia rodzinnego jest przeniesienie go do naszych sal restauracyjnych. W zależności od ilości gości możemy zaproponować odpowiednią salę zapewniającą komfort i przytulność.

W Sali BAWIALNIA mamy miejsce nawet dla 120 osób, w STOŁOWNI do 60 osób, w Sali JAKUBA do 30 osób oraz w pokoju EMILII do 16 osób.

Stosownie dla rodzaju przyjęcia oferujemy odpowiednie rodzaje menu, w różnych zestawach. W naszej ofercie kulinarnej mamy zarówno potrawy tradycyjne jak i opcje wege. 

Z przyjemnością odciążymy Państwa od szykowania wszystkiego w domu, zabiegania i nerwów, a potem uciążliwego sprzątania po imprezie 🙂

Zorganizujemy dla Państwa następujące przyjęcia:

  • Komunie
  • Chrzciny
  • Imprezy urodzinowe
  • Jubileusze i rocznice
  • Zjazdy rodzinne
  • Stypy
  • oraz Wesela

NOWOŚĆ W ramach imprezy mogą Państwo u nas zamówić atrakcyjną kompozycję z balonów – tzw. „ściankę”. Taka ścienna ozdoba stanowi wyrazisty element wystroju sali oraz jest idealnym tłem do pamiątkowych zdjęć. Koszt balonowej ścianki wynosi 400 – 500 zł.

Ważnym jest też, że poza salą restauracyjną możecie korzystać z ogromnej przestrzeni ośrodka, wyjść na patio, bez stresu pozwolić dzieciom na zabawę oraz:

Często wybieraną opcją jest też przyjęcie w trakcie naszych Obiadów Niedzielnych. Wtedy zapewniamy oddzielnie przygotowany stół, a jest możliwość skorzystania z aktualnego menu oraz bufetu.

Przed podjęciem decyzji najlepiej zapytać o dostępność terminu, podając rodzaj imprezy i przewidywaną ilość osób. W odpowiedzi wysyłamy wariantową ofertę menu i propozycję sali. Można też umówić się na spotkanie celem ostatecznej rezerwacji. 

Prosimy o kontakt mailowy: biuro@jansowo.pl  

Szczegółowe informacje tel.: 

605 639 254 -> komunie, stypy

607 321 982 -> inne przyjęcia rodzinne