Imprezy integracyjne

Kompleksowo, Klimatycznie, Kameralnie…

aktywna rozrywka integrująca zespół

Do waszej dyspozycji oddajemy prawdopodobnie najbardziej urozmaiconą trwałą infrastrukturę  dla gier i zabaw plenerowych – wszystko w jednym miejscu na pow. 17 ha. A propozycji – to ho, ho!!

Tylko tutaj –  specjalnie zbudowany dla celów integracji TEAM BUILDING PARK .

W ośrodku znajdziecie wszystko czego oczekujecie dla przeprowadzenia  imprez integracyjnych.  Naszą specjalnością są imprezy dla firm oraz wszelkie formy zabaw i atrakcji plenerowych, które wyzwolić mają lub mogą pożądane zachowania osobowe. Istotne dla nas jest to, żeby mieć w swoich propozycjach zabawy, które:

  • są odpowiednie dla osób w różnym wieku i różnym przygotowaniu sprawnościowym,
  • są możliwe do przeprowadzenia o każdej porze roku,
  • wykorzystują możliwości dużego terenu i specjalnie do tych celów wybudowanych obiektów i urządzeń,
  • są „elastyczne” czasowo, czyli można je modyfikować w zależności od przeznaczonego na nie czasu.

Większość zabaw jest realizowana na naszym sprzęcie oraz przez własnych instruktorów i animatorów. To pozwala nawet w ostatnim momencie zmienić pewne wcześniej ustalone scenariusze oraz rozszerzyć spotkanie (np.szkoleniowe) o zabawę plenerową.

Co równie ważne, z wyżej wymienionych powodów można ułożyć znakomity program dostępny nawet przy ograniczonym budżecie 🙂   Nigdy nie przepłacisz – hotel,catering i zabawę realizuje jedna firma!

W czasie jednego wyjazdu można połączyć kilka celów  : szkolenie, integrację, motywację i jeszcze spotkanie z klientem w nietypowym miejscu. Po części oficjalnej zaproponować trochę rozrywki, niekoniecznie klubowej.

Specjalnością JANSOWA jest pełna organizacja aktywnej imprezy integracyjnej. Z palety ponad 70 zabawi atrakcji ułożyliśmy kilkanaście zestawów o różnym stopniu wysiłku i trudności